DJ-Image Slider Wide

 • Samsung
  Samsung

Hakkımızda

AG HOLZMANN,ahşap pencere sistemleri alanında  Türkiye’de  üretim faaliyetlerini, temelini 1960’lardan alan AG ALFA GROUP & AG YAPI YATIRIM A.Ş. çatısı altında Deutschland Alpha Gruppe  HOLZMANN BAU A.Ş. olarak sürdürmektedir.

Avrupa’nın önde gelen mühendis ve mimarlarının ahşap pencere sistemleri alanında  yaklaşık yarım asırlık yenilikçi innovasyon kültürünün öncü birikimi, yıllar süren AR-GE ve ÜR-GE proje çalışmalarında ilham ve enerji kaynağımız olmuştur.

Çevresel korumaya karşı olması gereken duyarlılık AG HOLZMANN ahşap pencere sistemlerinde firma kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır.

AG HOLZMANN ahşap pencere sistemleri insanın yaşadığı her yer değerlidir felsefesiyle, bütün ürün gruplarında insan sağlığı ile ilgili önlemlerini en üst seviyede tutmaktadır.

AG HOLZMANN’ın ahşap doğrama alanında  uluslar arası kabul gören tescilli tasarımlarıyla, ortaya hiçbir ürünle kıyaslanamayacak özelliklere sahip, uzun ömürlü ürünler çıkıyor.

Bu ürünler ahşap pencere sistemlerinde  Avrupa Normları’nın EN, EN ISO, DIN EN standartlarına (ısı ve iklim koruyucu, sızdırmazlık ve dayanıklılık) tam olarak uymaktadır.

Evimizde geçen zamanın büyük bölümüne eşlik eden bu ürünler, AG HOLZMANN  ahşap doğrama uzmanlığı ile birleştiğinde hem kullanımı keyif veren pencereler ortaya çıkıyor, hem de estetik ve kalitenin bir arada olduğu günümüz modern projelere değer katıyor.

AG HOLZMANN olarak, gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bırakmayı hedefliyoruz.

Kullanıcı Yorumları | Ürünümüz Hakkındaki Tüketici Yorumları

 • Wow very surpised about the agreement!
  Wow very surpised about the agreement!
  RobertEvimden caddeyi izlerken etrafta gördüğüm yapaylıklar içerisinde doğal ağaca dokunmak bana tarifsiz bir huzur veriyor.

  Nermin Işık  - Doktor

 • Teşekkürler Holzmann
  Teşekkürler Holzmann
  JaneAG HOLZMANN ile tanışana kadar evimde hangi pencereyi kullanacağıma karar veremedim. Ağacın doğallığı en büyük tercih sebebim oldu.

   

  Meltem Çağlar - Çağlar Eczacı 37

 • Sonunda Rahat Ettim
  Sonunda Rahat Ettim
  John9. Katta bulunan dairemde 2008 yılında yapılan komple ağaç doğrama dış taraftan çürümeye başlayınca tüketici olarak ne yapacağımı bilemedim, boyanın korunması için 9. kata iskele kuralım diyen bile oldu. 3+1 evim için 2 yılda bir yaptıracağım boya maliyeti yerine ömür boyu boya bakım istemeyen ahşap pencere aldım.

  M. Emin Güler - İç Mimar 46

 • k11
  k11
  JohnEvimden caddeye bakarken penceremde ki ahşabın doğal dokusu bana ipeksi birdokunuş hissi veriyor evde penceremi kullanırken ayrı bir keyif alıyorum. 

  Deniz Kocaman - Avukat 33

 • k12
  k12
  JohnHayatta her şeyin mümkün olduğunca doğalını tercih ederim. Çevremde kanserli kişiler arttıkça artık her şeyi sorgular oldum, açıkçası pencerede bunlardan birisi çünki pvc içerikli her şey kafama takılıyordu, sonunda bana ve sevdiklerim için doğal bir ürün buldum. Teşekkürler 

  Eren Yılmaz - Eczacı 38

 • k13
  k13
  JohnKatıldıgım yurtdısı fuarlarında sıkca karşılaştığım kompozit ürünün TÜRKİYE De bulunması mutluluk verici çizdiğim projelerde uygulamaktayım.

  Hüseyin Burdak - Mimar 38

 • k14
  k14
  JohnAg holzmann ilk müşterisiyiz AVRUPA KONUTLARI tarabya villalarında kullandık 2009 dan bu yana hem izolasyon hem doğallık olarak iyi bir performans aldık.

   Avrupa Konutları

 • k16
  k16
  Johnİzmir bergama da ki projemde daha önce başka bir firma ile sorunlu bir iş olmasına ragmen AHGHOLZMANN bayileri ve teknik ekibi ile bize güzel bir uygulama yaptı yaklaşımları ve organizasyondan ayrıca memnun kaldım

  Nadir Akyol - Müteahhit 30

 • k15
  k15
  JohnSomtaş sarraf ve somtaş park olarak ilk önce 12 katlı ALPARSLAN KONAKLARINDA UYGULADIK İLK TOPLU İŞLERDEN BİRİSİYİZ KAT MALİKLERİ ÇOK MEMNUNLAR KASA PERVAZ AHŞAP DETAYI DEKORASYONA ÇOK SICAKLIK KATTI

  Somtaş Sarraf - Somtaş Park

Referanslar