DJ-Image Slider Wide (copy) (copy) (copy) (copy)

 • Üretimden Notlar
  Üretimden Notlar

Üretime Genel Bakıs

AG HOLZMANN Ahşap Pencere Sistemleri konutunuzun salt olarak duvarda ki boşluğunu doldurmak değil, eviniz ile dış dünya arasında, size doğal çözümler sunmak için vardır.

AG HOLZMANN Ahşap Pencere Sistemleri sistemlerinde yapınız için mutlaka uygun bir pencere çözümü bulacaksınız.

AG HOLZMANN  Ahşap Pencere Sistemleri teknolojinin yardımıyla dünyanın bir çok noktasından uygun ağaçlar seçiyor ve usta eller sayesinde ahşap pencereleri size ve gelecek nesillere sunuyor... çünki ağaç insan içindir ...

Eşsiz estetik ve dayanımda ki ağaç pencerelerin uygulanacağı projede ki öngörülen uygulamalar  ve yapının genel mimari karakteristiği en uygun pencere tipinin belirlenmesinde yardımcı olacaktır.

50 yıllık ahşap doğrama tecrübesiyle ancak işinin uzmanı mimar ve iç mimarlar ile çalışan AG HOLZMANN Ahşap Pencere Sistemleri evinizin gerçek dış dünya ile en önemli bağlantısı olan pencereleri size en uygun model renk ve fiyat alternatifleriyle sunar.

AG HOLZMANN Ahşap Pencere Sistemleri pencereleri, uzun ömürlü ve doğa şartlarına dayanıklı yapısıyla olduğu kadar, estetik ve dekoratif unsurlarala da sağladığı katkı ile tüketicinin görsel taleplerini karşılayabilecek düzeydedir.

AG HOLZMANN Ahşap Pencere Sistemleri ağaç doğramaların, kaliteli profil üzerine büyük bir hassasiyetle uygulanan ince ustalık ve ileri üretim teknolojisinin kusursuz bileşiminin sonucudur.

AG HOLZMANN Ahşap Pencere Sistemleri  bulunduğu ortamın gerektirdiği her türlü dayanıklılığı, ısı ve ses yalıtımını, kullanım rahatlığı, sağlıklı ışık girişi sağlaması, estetik görünümü ve renk seçeneğini sağlaması üretim tekniğinde gizlidir.

En seçkin  hammaddeler iklimlere göre en özel formüllerle üretime alınır.

Silolarda dinlenen hammaddeler extruzyon hatlara iletilip üretime geçilir.

Her aşamada 24 saat kalite kontrol yapılır.

Kullanıcı Yorumları | Ürünümüz Hakkındaki Tüketici Yorumları

 • Wow very surpised about the agreement!
  Wow very surpised about the agreement!
  RobertEvimden caddeyi izlerken etrafta gördüğüm yapaylıklar içerisinde doğal ağaca dokunmak bana tarifsiz bir huzur veriyor.

  Nermin Işık  - Doktor

 • Teşekkürler Holzmann
  Teşekkürler Holzmann
  JaneAG HOLZMANN ile tanışana kadar evimde hangi pencereyi kullanacağıma karar veremedim. Ağacın doğallığı en büyük tercih sebebim oldu.

   

  Meltem Çağlar - Çağlar Eczacı 37

 • Sonunda Rahat Ettim
  Sonunda Rahat Ettim
  John9. Katta bulunan dairemde 2008 yılında yapılan komple ağaç doğrama dış taraftan çürümeye başlayınca tüketici olarak ne yapacağımı bilemedim, boyanın korunması için 9. kata iskele kuralım diyen bile oldu. 3+1 evim için 2 yılda bir yaptıracağım boya maliyeti yerine ömür boyu boya bakım istemeyen ahşap pencere aldım.

  M. Emin Güler - İç Mimar 46

 • k11
  k11
  JohnEvimden caddeye bakarken penceremde ki ahşabın doğal dokusu bana ipeksi birdokunuş hissi veriyor evde penceremi kullanırken ayrı bir keyif alıyorum. 

  Deniz Kocaman - Avukat 33

 • k12
  k12
  JohnHayatta her şeyin mümkün olduğunca doğalını tercih ederim. Çevremde kanserli kişiler arttıkça artık her şeyi sorgular oldum, açıkçası pencerede bunlardan birisi çünki pvc içerikli her şey kafama takılıyordu, sonunda bana ve sevdiklerim için doğal bir ürün buldum. Teşekkürler 

  Eren Yılmaz - Eczacı 38

 • k13
  k13
  JohnKatıldıgım yurtdısı fuarlarında sıkca karşılaştığım kompozit ürünün TÜRKİYE De bulunması mutluluk verici çizdiğim projelerde uygulamaktayım.

  Hüseyin Burdak - Mimar 38

 • k14
  k14
  JohnAg holzmann ilk müşterisiyiz AVRUPA KONUTLARI tarabya villalarında kullandık 2009 dan bu yana hem izolasyon hem doğallık olarak iyi bir performans aldık.

   Avrupa Konutları

 • k16
  k16
  Johnİzmir bergama da ki projemde daha önce başka bir firma ile sorunlu bir iş olmasına ragmen AHGHOLZMANN bayileri ve teknik ekibi ile bize güzel bir uygulama yaptı yaklaşımları ve organizasyondan ayrıca memnun kaldım

  Nadir Akyol - Müteahhit 30

 • k15
  k15
  JohnSomtaş sarraf ve somtaş park olarak ilk önce 12 katlı ALPARSLAN KONAKLARINDA UYGULADIK İLK TOPLU İŞLERDEN BİRİSİYİZ KAT MALİKLERİ ÇOK MEMNUNLAR KASA PERVAZ AHŞAP DETAYI DEKORASYONA ÇOK SICAKLIK KATTI

  Somtaş Sarraf - Somtaş Park

Referanslar