DJ-Image Slider Wide (copy) (copy) (copy) (copy) (copy) (copy)

 • Enerji
  Enerji

DJ-Image Slider Wide (kapı)

 • Kapı Ürünlerimiz

Enerji Tasarrufu

Bir pencere veya kapı sadece güzelliği için alınmaz.

Günümüz dünyasında enerji tasarrufu, fiyatların önlenemez  yükselişi sayesinde, gittikçe daha büyük önem taşıyor.

Konutlardaki toplam enerji tüketiminin % 78 ısınmaya gidiyor. Bu enerji’nin yaklaşık yarısı kötü izole edilmiş dış duvarlar ve eski pencerelerden dolayı kayboluyor.

AG HOLZMANN olarak evinize kalıcı değer katmak ve uzun yıllar en ideal enerji tasarrufu sağlatmak bizim uzmanlık alanımız.

AG HOLZMANN pencere sistemleri, profesyonel bağlantı sistemleri sayesinde bu gereksiz ısı kaybını önlüyor ve sabit giderlerimizde hissedilir bir tasarruf sağlıyor.

Hemen hemen tüm AG HOLZMANN ürünleri A+PLUS CLASSE ENERGY STAR özellikleri’ni taşımaktadır.

AG HOLZMANN pencere sistemleri 1,38’lik Uw-değeri ile içerideki ısıyı geleneksel pencere sistemlerine göre çok daha iyi muhafaza ediyor.

Aynı zamanda içerideki hava iyi izolasyon sayesinde eşit bir şekilde dağılıyor ve hoş bir ortam sağlıyor.

Kullanıcı Yorumları | Ürünümüz Hakkındaki Tüketici Yorumları

 • Wow very surpised about the agreement!
  Wow very surpised about the agreement!
  RobertEvimden caddeyi izlerken etrafta gördüğüm yapaylıklar içerisinde doğal ağaca dokunmak bana tarifsiz bir huzur veriyor.

  Nermin Işık  - Doktor

 • Teşekkürler Holzmann
  Teşekkürler Holzmann
  JaneAG HOLZMANN ile tanışana kadar evimde hangi pencereyi kullanacağıma karar veremedim. Ağacın doğallığı en büyük tercih sebebim oldu.

   

  Meltem Çağlar - Çağlar Eczacı 37

 • Sonunda Rahat Ettim
  Sonunda Rahat Ettim
  John9. Katta bulunan dairemde 2008 yılında yapılan komple ağaç doğrama dış taraftan çürümeye başlayınca tüketici olarak ne yapacağımı bilemedim, boyanın korunması için 9. kata iskele kuralım diyen bile oldu. 3+1 evim için 2 yılda bir yaptıracağım boya maliyeti yerine ömür boyu boya bakım istemeyen ahşap pencere aldım.

  M. Emin Güler - İç Mimar 46

 • k11
  k11
  JohnEvimden caddeye bakarken penceremde ki ahşabın doğal dokusu bana ipeksi birdokunuş hissi veriyor evde penceremi kullanırken ayrı bir keyif alıyorum. 

  Deniz Kocaman - Avukat 33

 • k12
  k12
  JohnHayatta her şeyin mümkün olduğunca doğalını tercih ederim. Çevremde kanserli kişiler arttıkça artık her şeyi sorgular oldum, açıkçası pencerede bunlardan birisi çünki pvc içerikli her şey kafama takılıyordu, sonunda bana ve sevdiklerim için doğal bir ürün buldum. Teşekkürler 

  Eren Yılmaz - Eczacı 38

 • k13
  k13
  JohnKatıldıgım yurtdısı fuarlarında sıkca karşılaştığım kompozit ürünün TÜRKİYE De bulunması mutluluk verici çizdiğim projelerde uygulamaktayım.

  Hüseyin Burdak - Mimar 38

 • k14
  k14
  JohnAg holzmann ilk müşterisiyiz AVRUPA KONUTLARI tarabya villalarında kullandık 2009 dan bu yana hem izolasyon hem doğallık olarak iyi bir performans aldık.

   Avrupa Konutları

 • k16
  k16
  Johnİzmir bergama da ki projemde daha önce başka bir firma ile sorunlu bir iş olmasına ragmen AHGHOLZMANN bayileri ve teknik ekibi ile bize güzel bir uygulama yaptı yaklaşımları ve organizasyondan ayrıca memnun kaldım

  Nadir Akyol - Müteahhit 30

 • k15
  k15
  JohnSomtaş sarraf ve somtaş park olarak ilk önce 12 katlı ALPARSLAN KONAKLARINDA UYGULADIK İLK TOPLU İŞLERDEN BİRİSİYİZ KAT MALİKLERİ ÇOK MEMNUNLAR KASA PERVAZ AHŞAP DETAYI DEKORASYONA ÇOK SICAKLIK KATTI

  Somtaş Sarraf - Somtaş Park

Referanslar